in

Czn farkıyla tarifli İftar sofrası hazırladık videomuzun tamamı

Aşçı ve sosyal medya fenomeni olan Czn Burak Özdemir’in kim olduğu merak ediliyor. Hatay Medeniyetler Sofrası’nın sahibi olan Burak Özdemir kimdir? Kaç yaşında? ve nereli?

Sosyal medyada yayınladığı videolarla adından sıkça söz ettiren Czn lakaplı Burak Özdemir’in kim olduğu sosyal medyada merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte Czn Burak Özdemir’in hayatı hakkında merak edilenler…

CZN BURAK ÖZDEMİR KİMDİR?

Burak Özdemir, 24 Mart 1994 tarihinde dünyaya geldi. Takma adı CZN Burak olan Burak Özdemir, Hatay Medeniyetler Sofrası Aksaray’ın sahibi bir Türk şef ve restoratör. Türk yemek tarifleri hazırlama ve sunma tekniği onu internette ünlü yaptı. Açık Öğretim Fakültesinde eğitimini sürdüren Burak Özdemir, küçük yaşta dede mesleğini sürdürmeye karar verdi, Hatay’da dedesine ait olan küçük bir lokantayı işletmeye başladıktan sonra İstanbul’da da şube açtı. Sosyal medyada paylaştığı video ve resimlerle ile sosyal medyanın yeni fenomeni olan Burak Özdemir, bu sayede Hatay Medeniyetler Sofrası’nı sosyal medyada popüler hale getirmeyi başardı.

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Sen de birtane ekle!

Oy Ver

Bir cevap yazın

Ekleyen Petro Tv Kanal

Petro TV Kanal sizin için eğlenceli videolar paylaşıyor. Sizde hemen aramıza katılmak istiyorsanız, Kayıt olun ve video ekleyin.

En Eğlenceli Taklitler ile Comedya / 20.Bölüm Full (hızlı tempo)

İyi Ki Varsın! Op.Dr.Selçuk Köse – 2020 Covid-19 Kahramanı